Детская литература

Show:
 • ​Паулина Гамильтон, или бабушка Хан, как называли ее местные жители, была миссионеркой в Тайване.
  7 грн.
 • ​История мальчика по имени Рами, его дружбе с Мариной, смерти его матери, словах мамы Марины, отчиме, Джеро и Божьей помощи.
  44 грн.
 • Данная книга написана для детей дошкольного и младшего школьного возраста.
  24 грн.
 • ​"Печера" - розповідь американської письменниці А. Макбірні про надзвичайний порятунок від переслідувачів Божого слуги Роберта Брюса. Для вчителів недільних шкіл, що займаються з дітьми молодшого шкільного віку, і для всіх зацікавлених батьків.​
  15 грн.
 • ​Ця зворушлива і повчальна історія заснована на Біблейському вірші: "Лукава людина сварки розсіває, а обмовник розділює друзів" (Приповісті 16:28). Ця, на перший погляд, маленька розповідь несе дуже глибокий сенс, і на прикладі тварин, з самого дитинства вчить дітей не слухати інших людей, коли ті дають погані поради або набудовують їх проти друзів. Історія розповідає про дружбу кішечки і песика, яка припинилася після того, як інша зла кішка набудувала кішечку проти її друга - песика, і з того часу вони весь час сварились. Ось так погані слова можуть зруйнувати дружбу. Ця книжка призначена для дошкільного та молодшого шкільного віку.​
  10 грн.
 • ​У розповідях Наталі багато різних персонажів, і через них усіх - у прямій або алегоричній формі - авторка навчає, як важливо любити Бога й людей, ще раз нагадує про те, як дотримуватися Божих цінностей у повсякденнім житті.
  20 грн.
 • ​В 1898 году молодая супружеская пара миссионеров прибыла в Перу, в город Куско - древнюю столицу царства инков. В Англии осталась благочестивая мать, которая постоянно молилась о своих детях. Услышав о жестоких гонениях, с особым усердием разжигаемых священниками католической церкви, она начала молиться о том, чтобы Господь дал покаяние хотя бы одному из священников и сделал его орудием благословения в Своих руках.
  28 грн.
 • ​Книжка Сергея Викторовича Санникова "История христианства для детей" предлагает увлекательное путешествие во времени. Иллюстрации построены на произведениях великих мастеров прошлого, которые позволяют почувствовать быт и нравы соответствующей эпохи. Дедушка и внуки как бы вплетены в изобразительную ткань исторических событий и активно обсуждают причины и мотивы происходящего, пытаясь извлечь уроки для современной жизни.
  235 грн.
 • Повість словацької письменниці Христини Рой розповідає про події з життя словацького села початку ХХ століття. Після отримання словаками певних політичних свобод Біблія стає доступною кожній людині. Письменниця на тлі зворушливих життєвих історій змальовує внутрішнє пробудження своїх героїв, які вперше почули живе Слово Боже. 20 розділів.
  24 грн.
 • Повість словацької письменниці Христини Рой розповідає про молоду жінку, скривджену й знедолену життям і лихою свекрухою, жорстокість якої штовхає бідолашну до самогубства. Але Бог не дозволяє цій трагедії статися. Життя жінки змінюється, бо самотність поступається місцем тісному спілкуванню з людьми, для яких сенс життя - служіння Богові та ближнім. 26 розділів.
  18 грн.
 • Молодий вчитель отримує призначення в невеличке село, де він знайомиться з тяжкохворою людиною. Рідні вважають цього чоловіка, Мартина, загиблим на війні, його дружина, отримавши повідомлення про його смерть, знову вийшла заміж. Заплутані обставини вимагають вирішення, і вчитель допомагає Мартинові зустрітися з дружиною.
  18 грн.
 • Тривога за людину, яка відвернулася від Бога, спонукала Христину Рой написати оповідання про те, як змінилося життя Мартича, коваля Заболова й лісника Рогона, коли вони взяли в свої домівки знедолених дітей. Піклування про дітей принесло їм не тільки земне щастя, але й радість повернення до Бога. Сенс цього оповідання найповніше розкривають слова Ісуса Христа: "І хто прийме таку дитину одну в Моє Ймення, той приймає Мене". 14 розділів.
  18 грн.
 • Автобіографічна повість словацької письменниці Христини Рой (1860-1937), яка народилася в містечку Стара-Туре й була дочкою пастора євангелічної церкви. Христина Рой розповідає про те, яким нелегким був її шлях до справжньої віри. В повісті наведено багато фактів з життя письменниці та її сучасників, які, так само як і вона, стояли біля витоків духовного відродження у Словаччині. 12 розділів.
  18 грн.
 • ​В оповіданні "З ним був Бог" оживають герої біблійної історії про Йосипа та його братів. Звертаючись до всесвітньо відомого сюжету, автор зосереджує увагу не на перебігу подій, а на внутрішньому світі людини. Події оповідання "Хлопчик-рибалка" відбуваються в Галілеї за часів Ісуса Христа. Автор змальовує картини з життя перших християн, розповідає про ставлення звичайних людей до Ісуса та Його проповіді. Оповідання, так само як і всі твори письменниці, характеризується майстерною побудовою сюжету та динамічним розгортанням подій.
  18 грн.
 • Книга-розмальовка розрахована для навчання дітей віком від 5 років, вміщує цікаві ілюстрації, чотиривірші для запам′ятовування та завдання "знайди, виріж, приклей та розфарбуй".​
  18 грн.
 • ​Розповідь-розфарбовування "Вірність Рут" познайомить ваших дітей з цікавою біблійною історією про молоду жінку на ім′я Рут. Викладений в особливому стилі, із залученням ілюстрацій, ребусів і кросвордів, він надасть батькам неоціниму допомогу в духовному вихованні їх дітей.
  20 грн.
 • ​Два горобчики, Чіп і Чоп, вирішили переночувати в порожньому склепі. Раптом посеред ночі туди принесли тіло Ісуса й привалили великий камінь до входу. Горобчики потрапили у пастку. Але що це була за пастка!
  36 грн.
 • ​В книге представлено 50 назидательных рассказов для детей. Каждый рассказ учит определённой христианской добродетели и помогает раскрыть одну из тем, которые содержатся в программе для детских воскресных школ "Чистое Слово".
  146 грн.
 • Вам потрібно буде: розв′язати математичні приклади і розфарбувати, як задумав художник, з′єднати крапки по цифрам, розфарбувати клітинки з крапками, з′єднати крапки за англійською абеткою, у порожні клітини вписати перші літери слів, що зображені на малюнках, пройти по лабіринту та перемалювати ляльок героїв. Виконання завдань буде необхідно для допомоги головним героям цієї біблійної історії.​
  22 грн.
 • Два воробушка, Чип и Чоп, решили переночевать в пустой гробнице. Вдруг посреди ночи туда принесли тело Иисуса и привалили большой камень к входу гробницы. Воробушки оказались в ловушке. Но что это была за ловушка! То, что воробушки увидели, изменило их жизнь. Возможно, и твоя жизнь изменится благодаря тому, что увидели воробушки
  36 грн.
 • "Теология" - это многоуровневое учебное пособие для школьников. Если иллюстрации заинтересуют главным образом более юных читателей, то библейские ссылки обеспечивают уже совсем другой уровень обучения, расширяя тем самым границы использования книги для старших детей. В каждой главе рассматривается отдельная тема.
  320 грн.
 • ​Зимой в лесу полно снега. Его рассыпчатые вороха заботливо укрывают траву и спящие в земле семена цветов. Снежные гирлянды украшают чёрные ветви деревьев, а ели, завернувшись в снежные шубы, принимают самые причудливые формы, будто готовясь к рождественскому маскараду. Лёгкие снежинки танцуют в лунном свете вальс, кружась и обгоняя друг друга. А ветерок учит их всё новым и новым фигурам волшебного танца.​
  65 грн.
 • ​В этой книжке пойдет речь о новом сердце, которое Бог дает верующим в Него. Это совсем не тот комочек, что бьется в груди у каждого из нас. Все люди рождаются с грешным сердцем. В нем живет зло, непослушание, гордость. Оно всегда влечет ко греху: побуждает обманывать, ссориться, обижаться. Для того, чтобы жить с Богом, чтобы быть с Ним на небе, необходимо новое сердце. Новым оно становится только тогда, когда Иисус Христос Своей Кровью очищает его от всякого греха и поселяется в нем.
  36.80 грн.
 • ​Возможно ли уже в детстве учиться верно следовать за Иисусом Христом? В этих восьми рассказах вы сможете узнать, как дети познают Иисуса и учатся быть верными Ему.
  160 грн.
 • ​«Мудрые сказки на ночь» - это первая книга из серии «Сказки на ночь», состоящая из интересных и поучительных историй для вашего ребенка.
  70 грн.
 • Книга известного христианского поэта Валерия Шумилина. "Наш дом" - настоящий подарок детям. Его искренние и светлые стихи пронизаны глубоким чувством любви к Спасителю и детям, которые и являются героями его поэзии. Тонкий психолог, знающий детскую душу, он проникает в мир переживаний юного читателя и создает чистые, светлые, образцы, в которых отражается внутренний духовный мир самого поэта.
  24 грн.
 • Ти можеш вирушити на пошуки слідів давно минулих часів і дізнатися все про дивовижні міста, в яких відбулися важливі біблійні події.
  108 грн.
 • Девушку любили двое, а она стала женой третьего... Обычная любовная история? Наверное, именно так все и было бы, не выйди этот сюжет из-под пера словацкой писательницы Кристины Рой. Обыденный мир человеческих отношений в ее книгах всегда бывает углублен третьим, вертикальным измерением. Вот и в жизни каждого из героев этой повести однажды происходит встреча с Богом. Встреча, которая переворачивает душу, меняет привычное течение жизни, разрушает людские мечты о земном счастье, чтобы взамен дать то, что пребывает вечно.
  36 грн.
 • ​В сборнике рассказов Валентины Велькер "Рассказы старой Вороны" дети узнают некоторые библейские истории из уст мудрой вороны Клары, персонажа, созданного фантазией писательницы.
  35 грн.