Мишеняткова арифметика

Мишеняткова арифметика

05304
Only 1 left in stock
37 грн.
Описание

Маленьке Мишенятко вже встигло познайомитися з розмаїтими кольорами, довідатися назви квітів і дерев, потоваришувати з доброю Рудою Дівчинкою та її кудлатим собакою… Тепер настала гаряча літня пора, і Мишенятко вчиться рахувати разом із татусем. А ще перемагає свій страх, ближче знайомиться з сусідом - буркотливим дядечком Кротом, і ділиться найкращим, що в нього є, - улюбленими смаколиками та часом, проведеним із найдорожчими.
"Тепер будні маленького Мишенятка нагадували кольоровий калейдоскоп. У нього з′явилося чимало нових корисних звичок: прокидатися вдосвіта; вибігати з нірки надвір та вмиватися кришталевою росою; збирати травичку й суниці до сніданку; приносити із джерела воду в маленькому цеберку з горіхової шкаралупи; провідувати Руду Дівчинку та її кудлатого пса; гасати з ними по луках і відпочивати у просторому саду; слухати історії з книжки, які дівчинка читала вголос, розгойдуючись у смугастому гамаку… ну, а по обіді - допомагати батькам, переповідаючи їм свої пригоди.
Увечері Мишенятко разом із мамою готувало вечерю. А тоді тато вчив сина рахувати - тато був знаним в околиці математиком і волів, аби його малюк теж виріс ученим".

Характеристики
Автор
Издательство Брайт Букс
Дата издания 2015
Язык украинский
Кол-во страниц 24
Жанр Детская
Reviews

Be the first to write a review of this product!