Детская литература

Show:
 • ​Паулина Гамильтон, или бабушка Хан, как называли ее местные жители, была миссионеркой в Тайване.
  7 грн.
 • Взрослые имеют множества книг, по которым они изучают Библию. Теперь появилась такая книга и для детей! Читать ее будет весело и интересно: к каждому ключевому слову приводится объяснение и место из Библии, где оно встречается, а многие из них снабжены иллюстрациями. Слова расположены в алфавитном порядке от Аарона до Язычника. Симфония поможет детям от 8 до 12 лет развить в себе желание исследовать Писание. Эта книга - третья в серии "Исследуем Писания" для детей. Также выпущены в свет "Библейский справочник для юных исследователей" и "Библейский словарик для детей".
  112 грн.
 • ​У збірці розповідей Валентини Велькер "Розповіді старої Ворони" діти взнають деякі біблейські історії з вуст ворони Клари, персонажа, створеного фантазією письменниці. У легкій і забавній формі письменниця доносить дітям прості християнські істини. "Розповіді старої Ворони" - одна з багаточисленних збірок письменниці Валентини Велькер, що живе в Германії. У неї двоє вже дорослих дітей і внучка. Пише вірші і прозу - і для дітей, і для дорослих.
  45 грн.
 • ​Ця зворушлива і повчальна історія заснована на Біблейському вірші: "Лукава людина сварки розсіває, а обмовник розділює друзів" (Приповісті 16:28). Ця, на перший погляд, маленька розповідь несе дуже глибокий сенс, і на прикладі тварин, з самого дитинства вчить дітей не слухати інших людей, коли ті дають погані поради або набудовують їх проти друзів. Історія розповідає про дружбу кішечки і песика, яка припинилася після того, як інша зла кішка набудувала кішечку проти її друга - песика, і з того часу вони весь час сварились. Ось так погані слова можуть зруйнувати дружбу. Ця книжка призначена для дошкільного та молодшого шкільного віку.​
  20 грн.
 • «Шала» – історія про одну індійську сліпу дівчинку, що знайшла у вірі в Ісуса життєву силу і відраду. Прочитавши її, ви дізнаєтеся, як Бог підтримує слабких і наповняє їхнє життя змістом і радістю.
  30 грн.
 • ​У розповідях Наталі багато різних персонажів, і через них усіх - у прямій або алегоричній формі - авторка навчає, як важливо любити Бога й людей, ще раз нагадує про те, як дотримуватися Божих цінностей у повсякденнім житті.
  35 грн.
 • ​В 1898 году молодая супружеская пара миссионеров прибыла в Перу, в город Куско - древнюю столицу царства инков. В Англии осталась благочестивая мать, которая постоянно молилась о своих детях. Услышав о жестоких гонениях, с особым усердием разжигаемых священниками католической церкви, она начала молиться о том, чтобы Господь дал покаяние хотя бы одному из священников и сделал его орудием благословения в Своих руках.
  28 грн.
 • Повість словацької письменниці Христини Рой розповідає про події з життя словацького села початку ХХ століття. Після отримання словаками певних політичних свобод Біблія стає доступною кожній людині. Письменниця на тлі зворушливих життєвих історій змальовує внутрішнє пробудження своїх героїв, які вперше почули живе Слово Боже. 20 розділів.
  24 грн.
 • Повість словацької письменниці Христини Рой розповідає про молоду жінку, скривджену й знедолену життям і лихою свекрухою, жорстокість якої штовхає бідолашну до самогубства. Але Бог не дозволяє цій трагедії статися. Життя жінки змінюється, бо самотність поступається місцем тісному спілкуванню з людьми, для яких сенс життя - служіння Богові та ближнім. 26 розділів.
  25 грн.
 • Тривога за людину, яка відвернулася від Бога, спонукала Христину Рой написати оповідання про те, як змінилося життя Мартича, коваля Заболова й лісника Рогона, коли вони взяли в свої домівки знедолених дітей. Піклування про дітей принесло їм не тільки земне щастя, але й радість повернення до Бога. Сенс цього оповідання найповніше розкривають слова Ісуса Христа: "І хто прийме таку дитину одну в Моє Ймення, той приймає Мене". 14 розділів.
  20 грн.
 • Автобіографічна повість словацької письменниці Христини Рой (1860-1937), яка народилася в містечку Стара-Туре й була дочкою пастора євангелічної церкви. Христина Рой розповідає про те, яким нелегким був її шлях до справжньої віри. В повісті наведено багато фактів з життя письменниці та її сучасників, які, так само як і вона, стояли біля витоків духовного відродження у Словаччині. 12 розділів.
  18 грн.
 • ​Два горобчики, Чіп і Чоп, вирішили переночувати в порожньому склепі. Раптом посеред ночі туди принесли тіло Ісуса й привалили великий камінь до входу. Горобчики потрапили у пастку. Але що це була за пастка!
  36 грн.
 • ​В книге представлено 50 назидательных рассказов для детей. Каждый рассказ учит определённой христианской добродетели и помогает раскрыть одну из тем, которые содержатся в программе для детских воскресных школ "Чистое Слово".
  160 грн.
 • Два воробушка, Чип и Чоп, решили переночевать в пустой гробнице. Вдруг посреди ночи туда принесли тело Иисуса и привалили большой камень к входу гробницы. Воробушки оказались в ловушке. Но что это была за ловушка! То, что воробушки увидели, изменило их жизнь. Возможно, и твоя жизнь изменится благодаря тому, что увидели воробушки
  40 грн.
 • "Теология" - это многоуровневое учебное пособие для школьников. Если иллюстрации заинтересуют главным образом более юных читателей, то библейские ссылки обеспечивают уже совсем другой уровень обучения, расширяя тем самым границы использования книги для старших детей. В каждой главе рассматривается отдельная тема.
  340 грн.
 • ​Зимой в лесу полно снега. Его рассыпчатые вороха заботливо укрывают траву и спящие в земле семена цветов. Снежные гирлянды украшают чёрные ветви деревьев, а ели, завернувшись в снежные шубы, принимают самые причудливые формы, будто готовясь к рождественскому маскараду. Лёгкие снежинки танцуют в лунном свете вальс, кружась и обгоняя друг друга. А ветерок учит их всё новым и новым фигурам волшебного танца.​
  65 грн.
 • ​Возможно ли уже в детстве учиться верно следовать за Иисусом Христом? В этих восьми рассказах вы сможете узнать, как дети познают Иисуса и учатся быть верными Ему.
  170 грн.
 • ​Ты слушаешь тот тихий голос в твоём сердце, когда он говорит тебе, что не стоит делать то, что ты сейчас делаешь? Эмма – маленькая девочка, которой Мама объясняет, что тихий голос в её сердце – это её совесть, дар от Бога, и этот голос подсказывает ей, что правильно и что неправильно. Мама Эммы показывает, каким образом благодаря Иисусу возможно иметь чистую совесть и как мы, познавая Слово Божье, можем сделать так, чтобы наша совесть работала лучше.
  108 грн.
 • Велика Книга - це Біблія, але оповідання в книжці, яку ти тримаєш у руках, - це не просто переказ біблійних історій. Біблія була написана давно, і ми не можемо зрозуміти її, поки не уявимо себе очевидцями тих далеких подій. Оповідання з Великої Книги допоможуть тобі стати учасником біблійних історій: вступити у двобій із велетнями та левом, побачити чудеса, дослідити пророцтва мудреців, часом не поспати вночі, проламати дах, приєднатися до весільної процесії і навіть ходити по воді.
  230 грн.
 • Ти можеш вирушити на пошуки слідів давно минулих часів і дізнатися все про дивовижні міста, в яких відбулися важливі біблійні події.
  108 грн.
 • ​Збірка християнських віршів та віршованих загадок для дітей молодшого та молодого шкільного віку.
  60 грн.
 • ​Книга «Занимательная Библия» в первую очередь призвана послужить подспорьем руководителям молодежи и учителям старших групп Воскресных школ
  128 грн.
 • ​Не варто в пошуках пригод вирушати у джунглі чи на Північний полюс, адже несподівані й дивовижні події можуть підстерегти на кожному кроці, навіть у рідному домі, на подвір′ї або ж дорогою до школи. У центрі цих подій - двійнята, які самі створюють собі проблеми й самотужки їх долають.
  72 грн.
 • ​«Наставь юношу в начале пути его, и он не уклонится от него, когда и состарится» Книга Притч 22:6 (Библия)
  18 грн.
 • Увлекательные истории, которые произошли в разных странах, изложены в книге Терезы Вомэн. Идет ли речь об эскимосах, об арабах или индусах - ты сможешь стать участником происходящего.​
  21 грн.
 • ​Збірка оповідань для дітей Ірини Демченко "По дорозі з Ангелом" з чудовими картинками художника Альберта Степанова - це книжка, яка зрозумілою й доступною мовою знайомить маленьких читачів із Божими заповідями.
  221 грн.
 • ​Россия конца 19-го века. Небольшое немецкое поселение. Новорожденный мальчик при живой матери остался сиротой. Добрые люди не дали ему погибнуть, хотя жестокости и боли ребенку пришлось испытать не мало. Даже родная мать несколько раз пыталась его убедить.
  56 грн.
 • Самоуверенность, эгоизм, нежелание понять и принять позицию ближнего неизменно проводят к напряженности, ошибка и даже жизненным трагедиям. А корень всех этих проблем в одном - в разобщенности со своим Творцом.
  45 грн.
 • "История из жизни Майка" - сборник коротких историй из жизни одного из сыновей семьи МакБирни.
  35 грн.