Детские Библии

Show:
 • “Благая Весть Библии” расскажет библейские истории так, чтобы привлечь внимание вашего ребёнка и воспитать в нём любовь к Божьему Слову.​
  350 грн.
 • ​У книжці "Ісус на сторінках Біблії" викладено дивовижну Історію, на тлі якої розгортається решта біблійних оповідань. Щоб збагнути її належно, потрібна вся Біблія. В центрі цієї Історії- Немовля, від Якого залежить доля всього людства. Кожна розповідь - від Ноя до Мойсея і царя Давида - промовляє Його ім′я. Книга допомагає дітям усвідомити, що Ісус, немов центральна частинка пазлу, без якої неможливо побачити всю картину. СалліЛлойд-Джонс - відома у світі дитяча письменниця з США, авторка багатьох дитячих книжок з малюнками та трьох найпопулярніших у США Біблій для дітей. Переклад адаптовано для українських читачів, збережено оригінальне художнє оформлення. Книга допомагає дітям усвідомити, що Ісус перебуває у центрі Божого величного задуму про спасіння, так само як у центрі Їхнього життя. Книга призначена для дітей молодшого і середнього шкільного віку, але так само сподобається дошкільнятам і їхнім батькам.
  352 грн.
 • «Иисус на страницах Библии» рассказывает главную Историю, на фоне которой разворачиваются все остальные библейские повествования. Чтобы изложить эту Историю, понадобилась целая Библия. В центре её – Младенец, от Которого зависят судьбы всего человечества. В каждой истории – от Ноя до Моисея и от Моисея до царя Давида – слышится Его имя. Иисус – как недостающее звено головоломки, которое связывает вместе её разрозненные фрагменты, образуя целостную картину.

  352 грн.
 • ​Серьёзно настроенные родители-христиане хотят помочь своим детям научиться читать, понимать, любить Библию и доверять ей. Но большинство из нас считают это очень сложной и даже пугающей задачей. Библия достаточно большая и сложная книга, изучение которой способно вселить страх даже в зрелых людей. Как мы можем помочь нашим детям познакомиться с самой важной книгой из когда-либо созданных, и с чего начинать развитие у них привычки читать её ежедневно и получать от этого удовольствие?
  202 грн.
 • ​Ця книжка познайомить діток з найбільш відомими біблійними історіями у різнобарвному світі малюнків. Діти знайдуть багато пізнавального на її великих і дуже деталізованих ілюстраціях. На кожному розвороті вишикувалися підписані фрагменти, які належить відшукати.
  155 грн.
 • Детям очень нравится эти легкие для чтения библейские истории. Родителям нравится то, как эти истории формируют у детей навыки чтения и знания Библии.
  25 грн.
 • ​Якщо Бог є і нас любить, то Він має про це якось повідомити. Згоден? І Бог повідомив нас про це у Святому Письмі. Святе Письмо - це Божі слова, звернені до людини. Записані вони були за стародавніх часів. Те, що слова Бога були написані давно, звичайно, не означає, що читати їх нецікаво. У давнину також жили хлопчики та дівчатка, схожі на тебе, і їхнє життя було не менш цікавим. Просто, читаючи Святе Письмо, треба уявляти себе учасником тих подій, і ти побачиш, як оживають старі сторінки.
  176 грн.
 • ​Біблія для дітей - це збірка ілюстрованих дитячих оповідань, які передусім орієнтовані на молоде покоління, яке тільки починає знайомитися з життям у всіх його проявах. Саме Біблія покликана донести до Ваших дітей усі найважливіші настанови та виховати справжніх християн на прикладі історій зі Старого та Нового Заповітів Святого Писання.
  195 грн.
 • Велика Книга - це Біблія, але оповідання в книжці, яку ти тримаєш у руках, - це не просто переказ біблійних історій. Біблія була написана давно, і ми не можемо зрозуміти її, поки не уявимо себе очевидцями тих далеких подій. Оповідання з Великої Книги допоможуть тобі стати учасником біблійних історій: вступити у двобій із велетнями та левом, побачити чудеса, дослідити пророцтва мудреців, часом не поспати вночі, проламати дах, приєднатися до весільної процесії і навіть ходити по воді.
  176 грн.
 • Ноїв ковчег - це чудовий подарунок і, водночас, знайомство з Біблією для найменших діточок.
  168 грн.
 • Перед вами Біблія для дітей, яка знайомить зі Словом Божим, залучаючи ігрові елементи. У кінці кожної біблійної розповіді є кросворд, загадка або інша розвиваюча вправа, яка​ у доступній формі допоможе закріпити прочитане.
  185 грн.
 • В цій книзі дуже багато Найкращих Біблійних історій в короткому оповіданні.
  142 грн.
 • У цій книжечці ви знайдете 20 коротких оповідей про Бога, Його любов та обітниці, дані нам через Ісуса Христа. Написані доступною мовою та чудово ілюстровані, вони стануть чудовим початком вивчення Біблії для малят та юних читачів.
  202 грн.
 • Яскраве дитяче видання з Біблійними оповіданнями . 48 повнокольорових сторінок на картоні. Мотузкові ручки. Тверда глянцева обкладинка. Українська мова.
  147 грн.
 • ​Книга Мері Бетчелор - це не просто скорочений виклад Священного Писання, адаптований для дитячого сприйняття. Усе написане в Біблії неможливо вмістити в цю книгу, тому автори вибрали найбільш цікаві та захоплюючі історії. У книзі 365 оповідань - відповідно кількості днів року. Тому дане видання водночас і Біблія для дітей, і книга для щоденного читання, упорядкована таким чином, аби дитина щодня зустрічалась зі Словом Божим.
  180 грн.
 • ​Предлагаемые читателям евангельские истории в захватывающей и вызывающей благоговение форме знакомят их с жизнью Иисуса Христа. Книга предназначается не только для личного чтения, но, в первую очередь, для чтения в семейном кругу, в школе и как пособие для занятия с детьми в церкви. Епископ Тимофей Дадли-Смит, написавший эти истории для своих детей, широко известен как автор современных церковных гимнов. Книга об Иисусе Христе, Спасителе мира - свидетельство того, что автор является прекрасным рассказчиком.
  78 грн.
 • ​Пособие по заучиванию золотых стихов.
  6 грн.
 • ​Всем нам знакомы имена Адама, Евы, Ибрахима, Якуба и Юсуфа. Тем не менее, мы мало что знаем об их жизни: когда и в каком месте они жили? Что они пережили, почему их имена дошли до наших дней? Кем был Мусса, выведший свой народ из земли рабства? А как насчет Давуда, Сулеймана, Ильяса, Яхии или Марьям, матери Исы? Рассказы, вошедшие в этот сборник, взяты из Священного Писания и пересказаны в манере, понятной и доступной для каждого. Цветные иллюстрации помогают живо представить описанные здесь удивительные события.
  56 грн.
 • ​Мы предлагаем вам 25 историй из Библии, которые написаны на доступном для детей языке. Даже маленьким детям, которые еще не умеют читать, понравится рассматривать красочные, выразительные иллюстрации Глории Устемы. В конце каждой истории вы найдете несколько вопросов, которые помогут вам запомнить и обсудить прочитанное, а также библейский стих из библии для родителей. Истории из Библии актуальны во все времена, более того, они дают понимание Истины. Пусть же истории из этой книги, согласно воле Божьей, будут ободрением и вдохновением для вас и ваших детей.
  35 грн.
 • Біблія для дітей - це збірка 45 ключових біблійних історій про Бога та Його любов до людей, виявлену через жертву Ісуса Христа. Кожна розповідь написана сучасною українською мовою і ретельно звірена з першоджерелом. Яскраві і доброзичливі ілюстрації допоможуть найменшим читачам поринути у дивовижний світ історій сивої давнини.
  177 грн.
 • "Моя перша зручна Біблія" призначена для дітей віком до трьох років. Можливо, саме вона першою розкриє перед вашими дітьми двері в світ біблійних історій, познайомить їх з ідеєю порятунку і закладе міцний фундамент їх віри.
  158 грн.
 • ​"Библия всегда со мной" предназначена для детей от года до четырёх лет. Возможно, именно она первой распахнёт перед вашим ребёнком дверь в мир библейских историй, познакомит его с идеей спасения и заложит прочный фундамент его веры.
  132 грн.
 • Ти можеш вирушити на пошуки слідів давно минулих часів і дізнатися все про дивовижні міста, в яких відбулися важливі біблійні події.
  108 грн.
 • Книга "Познавай Библию" - книга Библейских рассказов. Она содержит 240 рассказов из Ветхого и 125 - из Нового Завета, всего 365 рассказов - по одному на каждый день в году.
  512 грн.
 • ​Найкращі історії в переказі для дітей, з великою кількістю яскравих та захоплюючих кольорових малюнків. Тут ти зустрінешся з багатьма відомими героями Біблії, разом з ними поринеш у мандрівку в далекі біблійні часи.
  91 грн.
 • Эта книга была написана для того, чтобы, по словам автора, "помочь детям понимать Писание и наслаждаться им". Миссис Мортимер в большой степени достигла своей цели - несложно изложить истины Писания. Но, по причине течения времени, было сочтено нужным частично переработать стиль, чтобы упростить его и сделать более подходящим для детей наших дней. А также некоторые детали выразились более точно.
  53 грн.
 • "Дитяча Біблія" підготована для юних читачів. Великі за обсягом розповіді скорочені й спрощені. Читайте цю книгу з любов′ю, згадуйте описані у ній події, бережіть євангельське вчення у серцях ваших. Почніть читати Біблію.
  168 грн.
 • "Библия для малышей" представляет собой библейские рассказы для самых маленьких детей.
  203 грн.
 • Ця чудово ілюстрована книга, що увібрала кращі біблійні історії, допоможе юним читачам пізнати Бога і Його любов до всіх людей. Першими розповідями для дітей, початківців розуміти, повинні бути розповіді зі Святого Письма, першою книгою в руках навчився читати дитини повинна бути Священна історія. У даній книзі жваво і наочно, але в той же час дуже просто викладені всі найважливіші події Старого і Нового Завітів, так, щоб діти, починаючи з самих маленьких, чистим серцем могли самі сприймати все написане, не потребуючи поясненнях і роз'ясненнях дорослих. Простота у викладі поєднана з наочністю спеціально підібраних ілюстрацій.
  180 грн.
 • Ця книжка допоможе дітям у формі гри опанувати лічбу, тренуючи навички володіння ручкою на тлі відомих біблійних історій. Вона стане гарним помічником у перших спробах письма, пропонуючи готові шаблони. Потрібно лише з′єднати крапки лініями. Намальоване легко стерти, тож діти зможуть тренуватися знову і знову.
  179 грн.