Комплектация Вашего заказа на складе занимает 1-3 дня. Сроки доставки со склада Вам, варьируются в зависимости от выбранного способа пересылки, а также от Вашего географического местонахождения.

Внимание! В случае отсутствия одного или нескольких наименований из Вашего заказа мы исключаем стоимость этого товара из общей стоимости бандероли и отправляем Вам бандероль в усеченном виде только с реально имеющимися в наличии товарами. Просим отнестись к этому с пониманием. Причина этого явления - большой оборот товаров в магазине, и товары, пользующиеся большим спросом, имеют свойство быстро заканчиваться.

Если Вы обнаружили брак, магазин обязуется бесплатно заменить его на качественный товар. Для этого просим Вас сообщить нам об этом и после выслать бракованный товар обратно почтовой посылкой без наложенного платежа. Не забудьте вложить в посылку письмо с описанием брака и просьбой о замене. Магазин гарантирует бесплатную замену бракованного товара на качественный и компенсацию Ваших расходов на пересылку.

Магазин самостоятельно оплачивает стоимость упаковки.

Виды доставки по Украине и их стоимость:

Почтовая посылка (от 16 грн.)
Отправка в течении 1-3 рабочих дней

Компания "Новая почта" (за счет покупателя. минимально 35 грн.)
Проверьте, есть ли представительство в вашем городе. Отправка заказа в течении 1-3 рабочих дней

Компания "Ин-Тайм" (за счет покупателя. минимально 30 грн.)
Проверьте, есть ли представительство в вашем городе. Отправка заказа в течении 1-3 рабочих дней

Компания "Укрпочта" (за счет покупателя, минимально 20 грн.)

Проверьте, есть ли представительство в вашем городе. Отправка заказа в течении 1-3 рабочих дней

Самовывоз (0 грн.)

Вы сами забираете заказ, предварительно договорившись о времени.

Доставка в другие страны - Укрпочтой

Повернення товару

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині Світ Християнської Книги», звернувшись за тел. (068) 342-46-81, або написавши на e-mail: svitknigi@gmail.com. При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.